Poznajmy się bliżej

Przedstawiamy Ci linię luksusowych produktów adaptujących rozwiązania natury na potrzeby świadomych konsumentów. Właśnie dla tych, którzy poszukują czegoś więcej w świecie kosmetyków powstała marka Organic Series. To lekkość nieskazitelnie czystych, organicznych składników zamknięta w ekologicznych opakowaniach. To także wyjątkowo przyjemna pielęgnacja, która przynosi wyraźne efekty i pozostaje ucztą dla zmysłów.

Wysoka koncentracja składników aktywnych

Aby zapewnić maksimum działania, wykorzystaliśmy najbardziej zaawansowane technologie i opatentowane, unikalne formuły takie jak Peptamide™-6, EyePro™3x, czy GigaWhite™. W kosmetykach Organic Series znajdziesz Botamixy™, hydrolaty roślinne oraz wysoko skoncentrowane ekstrakty. Dzięki temu masz pewność, że czekają Cię efekty podobne do tych osiąganych podczas zabiegów w gabinetach kosmetycznych.

Airless System

Zamiast dodawać chemiczne konserwanty zamknęliśmy nasze kosmetyki w opakowania z systemem Airless. Dzięki temu mogliśmy wydłużyć trwałość kosmetyków Organic Series aż do dwóch lat. System próżniowy chroni zawartość przed utlenianiem i szkodliwymi przemianami chemicznymi. To tak jakbyś nigdy nie otworzyła swojego kosmetyku. Dodatkowo masz pewność, że zużywasz go do ostatniej kropli!

Lamelarna struktura kremów forte

Dlaczego nasze kremy forte tak dobrze się wchłaniają?
Odpowiedź jest prosta. Unikatowa, lamelarna budowa kremu naśladuje strukturę Twojej skóry przez co zapewnia intensywną penetrację obecnych w preparacie składników aktywnych.

 

Czyste zaangażowanie

Ponad 98% składników występujących w naszych kosmetykach pochodzi z certyfikowanych upraw. Nie zawierają parabenów, syntetycznych barwników i perfum oraz olejów mineralnych. To dlatego otrzymujesz pewność maksymalnych efektów, nie narażając się na niepożądane działanie środków uczulających.

Filozofia marki

„Witaj w świecie luksusowych kosmetyków Organic Series. Razem z profesjonalnymi laborantami oraz ekspertami naturalnej pielęgnacji z całej Europy, poznaliśmy tajniki długotrwałego, naturalnego piękna zdrowej skóry. Teraz czas na Ciebie! Poznaj najważniejsze tajemnice organicznej kosmetyki domowej, aby efekty zabiegów utrzymywały się niezwykle długo, a codzienna pielęgnacja stała się niezastąpionym i dobroczynnym rytuałem. Niezależnie od tego, czy dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z naturalnymi kosmetykami, czy chcesz podtrzymać efekty profesjonalnej terapii przeprowadzonej w gabinecie.

W codziennym życiu jesteśmy nieustannie zalewani przez całe masy produktów, które nie spełniają naszych oczekiwań, a podczas ich produkcji, zatruciu ulega środowisko naturalne. Poszukujemy miejsca, w którym specjalista dobierze dla nas produkt najwyższej jakości: spełniający wszystkie wymagania i produkowany jest zgodnie z najwyższymi standardami. Organic Series to połączenie terapeutycznego działania nowoczesnych technologii z esencją czystych, naturalnych składników. Mam nadzieję, że produkty marki Organic Series spełnią Państwa oczekiwania.”

Elżbieta Drzazga
Założycielka marki Organic Series

  • 1992 – druga stypendystka MBA w Polsce.
  • 1997 – czynnie zaangażowana w działalność branży kosmetycznej.
  • 1999 – zwróciła uwagę europejskiego rynku kosmetycznego, jako jeden z pierwszych dystrybutorów prezentując urządzenia wykorzystujące technologię peelingu kawitacyjnego. Okazały się rewolucyjne dla oczyszczania skóry.
  • 2008 – zaprezentowała na polskim rynku urządzenie do transdermalnego wprowadzania kosmetyków (mezoterapia bezigłowa).
  • 2010 – wprowadziła nową gamę organicznych kosmetyków do użytku na rynku profesjonalnym.