Poznajmy się bliżej

Przedstawiamy Ci linię luksusowych produktów adaptujących rozwiązania natury na potrzeby świadomych konsumentów. Właśnie dla tych, którzy poszukują czegoś więcej w świecie kosmetyków powstała marka Organic Series. To lekkość nieskazitelnie czystych, organicznych składników zamknięta w ekologicznych opakowaniach. To także wyjątkowo przyjemna pielęgnacja, która przynosi wyraźne efekty i pozostaje ucztą dla zmysłów.

Wysoka koncentracja składników aktywnych

Aby zapewnić maksimum działania, wykorzystaliśmy najbardziej zaawansowane technologie i opatentowane, unikalne formuły takie jak Peptamide™-6, EyePro™3x, czy GigaWhite™. W kosmetykach Organic Series znajdziesz Botamixy™, hydrolaty roślinne oraz wysoko skoncentrowane ekstrakty. Dzięki temu masz pewność, że czekają Cię efekty podobne do tych osiąganych podczas zabiegów w gabinetach kosmetycznych.

Airless System

Zamiast dodawać chemiczne konserwanty zamknęliśmy nasze kosmetyki w opakowania z systemem Airless. Dzięki temu mogliśmy wydłużyć trwałość kosmetyków Organic Series aż do dwóch lat. System próżniowy chroni zawartość przed utlenianiem i szkodliwymi przemianami chemicznymi. To tak jakbyś nigdy nie otworzyła swojego kosmetyku. Dodatkowo masz pewność, że zużywasz go do ostatniej kropli!

Lamelarna struktura kremów forte

Zamiast dodawać chemiczne konserwanty zamknęliśmy nasze kosmetyki w opakowania z systemem Airless. Dzięki temu mogliśmy wydłużyć trwałość kosmetyków Organic Series aż do dwóch lat. System próżniowy chroni zawartość przed utlenianiem i szkodliwymi przemianami chemicznymi. To tak jakbyś nigdy nie otworzyła swojego kosmetyku. Dodatkowo masz pewność, że zużywasz go do ostatniej kropli!

 

Czyste zaangażowanie

Ponad 98% składników występujących w naszych kosmetykach pochodzi z certyfikowanych upraw. Nie zawierają parabenów, syntetycznych barwników i perfum oraz olejów mineralnych. To dlatego otrzymujesz pewność maksymalnych efektów, nie narażając się na niepożądane działanie środków uczulających.

Filozofia marki

Doświadczenie – Od 20 lat pracuję w branży kosmetologicznej. Markę Organic Series tworzyłam przez 6 lat. Tyle zajęły mi podróże w poszukiwaniu najdoskonalszych składników dla naszych kosmetyków. Ich skuteczność potwierdzona jest licznymi testami laboratoryjnymi.

Czyste kosmetyki i zaawansowana technologia – Kosmetyki Organic Series to składniki pochodzące w 98% z certyfikowanych upraw połączone z nowoczesną technologią produkcji oraz przechowywania. To połączenie gwarantuje wyjątkowe rezultaty.

Koktajl składników – Każdy produkt Organic Series to wyjątkowo urozmaicony koktajl składników aktywnych, który dostarcza skórze mnóstwo substancji odżywczych i witamin. Dbasz o swoje zdrowie i starasz się, aby Twoja dieta była urozmaicona. Tego samego potrzebuje Twoja skóra. Piękna i zadbana skóra musi być doskonale odżywiona.

Efekty – Najbardziej cieszą mnie klienci, którzy do nas wracają i przesyłają informację o doskonałych efektach, o skuteczności kuracji Organic Series, o pięknie wypielęgnowanej skórze. Dlatego poszłam o krok dalej.

Organic Series w gabinecie kosmetycznym – Wprowadziłam kosmetyki Organic Series do gabinetów kosmetycznych. Pracujący tam kosmetolodzy są przez nas szkoleni. Skutecznie dobierają rodzaj zabiegów do potrzeb skóry klientów i wraz z nimi cieszą się wyjątkowymi rezultatami popartymi badaniami naukowymi.

Długoletnie doświadczenie, pasja tworzenia – Dzięki temu mogę zaproponować Ci kosmetyki o niespotykanej skuteczności, gwarantujące doskonałe efekty oraz wyjątkowo bezpieczne dla twojej skóry i twojego zdrowia, bez parabenów. Sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy. Zapraszam do świata Organic Series.

Elżbieta Drzazga
Założycielka marki Organic Series

  • 1992 – druga stypendystka MBA w Polsce.
  • 1997 – czynnie zaangażowana w działalność branży kosmetycznej.
  • 1999 – zwróciła uwagę europejskiego rynku kosmetycznego, jako jeden z pierwszych dystrybutorów prezentując urządzenia wykorzystujące technologię peelingu kawitacyjnego. Okazały się rewolucyjne dla oczyszczania skóry.
  • 2008 – zaprezentowała na polskim rynku urządzenie do transdermalnego wprowadzania kosmetyków (mezoterapia bezigłowa).
  • 2010 – wprowadziła nową gamę organicznych kosmetyków do użytku na rynku profesjonalnym.