What kind of cosmetics are you interested in?

Oczyszczanie

This is where the text for the front of your card should go. It's best to keep it short and sweet.

In this section you will find:

+ CLEANSERS
+ SKIN SCRUBBER
+ TONNERS
+ SERUMS
+ CREAMS
+ MASKS

SHOW

Face

In this section you will find:

+ SCRUBS AND PEELS
+ OILS
+ CREAMS AND MOUSSES
+ MASKS

SHOW

Body

Front Title

This is where the text for the front of your card should go. It's best to keep it short and sweet.

In this section you will find:

+ PROMOTIONS

SHOW

Promotion

 • Connector.

  Free shipping

  For orders above 199 EUR.

 • Connector.

  Delivery time 48h

  In cooperation with InPost

 • Connector.

  Secure transactions

  Thanks log SSL

Promotions


Our treatments

Meet 8 basic treatments that await you in the best SPA and beauty salons

Brand ambassadors

Anna MuzyczekAnna MuzyczekSecond Hair Clinic
"Piękne, zdrowe i mocne włosy to wielki atut. Niestety postępujące zanieczyszczenie środowiska, a także nadmiar środków chemicznych zawartych w kosmetykach do pielęgnacji włosy osłabiają się, stają się cienkie, delikatne a nawet mogą wypadać. Rozwiązaniem tych problemów jest szampon Organic Series, którego receptura złożona jest z organicznych składników i zawiera rewolucyjne kompleksy. Szampon jest idealny w pielęgnacji suchych włosów i skóry głowy."
Manager HoteluManager HoteluHotel Spa Srebrny Dzwon w Kadynach
"Wybierając linię kosmetyków do naszego spa zwracaliśmy uwagę przede wszystkim na jakość preparatów. Klienci którzy do nas trafiają mają sprecyzowane potrzeby i jakość usługi stawiają na pierwszym miejscu. Rozwijający się nurt Eko i coraz większa świadomość naszych klientów spowodowała że poszukiwaliśmy kosmetyków w 100% opartych na naturze, bezpiecznych i przyjaznych środowisku. Atrakcyjna kalkulacja cenowa, zaplecze marketingowe, szeroka gama zabiegów oraz ciekawie przygotowane autorskie manuale zabiegowe skłoniły nas do wyboru marki Organic Series."
dr Joanna Ciesielskadr Joanna CiesielskaLekarz Dermatolog
"W dzisiejszych czasach coraz więcej osób cierpi z powodu alergii skórnych. Jednym z powodów mogą być wszechobecne w kosmetykach uczulające, a nawet niekiedy drażniące składniki takie jak parabeny, substancje zapachowe. Klienci gabinetów kosmetycznych są coraz bardziej świadomi i chcą powrotu do natury. Oczekują widocznych efektów pielęgnacji bez narażania się na działanie szkodliwych substancji. W odpowiedzi na te potrzeby powstała linia organicznych I łagodnych nawet dla najbardziej wrażliwej skóry kosmetyków Organic Series. Ich stosowanie daje widoczne rezultaty, ponieważ zawierają, między innymi, duże stężenia naturalnych składników takich jak złożone roślinne kompleksy – Botamixy: Moisturising, Anti-Aging czy Oxyginating. Kosmetyki Organic Series to najlepsze I ...
Joanna KrawczykJoanna KrawczykInstytut Piękna Woronicza, Warszawa
"Zabiegi z użyciem kosmetyków Organic Series to wielka przyjemność zarówno dla klientki jak i dla kosmetyczki. preparaty zawierają bardzo duże stężenie składników aktywnych, w tym unikalne roślinne Botamiczne mixy co sprawia, że zabiegi są niezwykle skuteczne. Klientki uwielbiają je za efekty, bezpieczeństwo i delikatne zapachy."
Adam DadaczyńskiAdam DadaczyńskiSolange Beauty&Spa Poznań
"Organiczne składniki, bogaty skład i efekty uzyskiwane podczas zabiegu przekonały nas i naszych klientów. Polecamy zatem linię Organic Series do użytku w SPA, których nadrzędnym celem jest satysfakcja, zadowolenie i bezpieczeństwo klientów."
Iwona BednarskaIwona Bednarskaprezes stowarzyszenia kosmetyczek polskich
"Profesjonalna kosmetyczka to ekspert w pielęgnacji skóry. Dobra specjalistka powinna umiejętnie dobrać rodzaj pielęgnacji do indywidualnych potrzeb klienta. Idealnym narzędziem do tego celu są kosmetyki Organic Series, których stosowanie daje widoczne efekty, a jednocześnie jest bezpieczne dla skóry i bardzo przyjemne. Co więcej, specjalnie opracowany program zabiegowy pozwala na łączenie poszczególnych preparatów z urządzeniami kosmetycznymi w celu przeprowadzenia efektywnej terapii. Nie bez znaczenia są również atrakcyjne ceny kosmetyków, które czynią eko – pielęgnację dostępną dla każdego klienta. Polecam linię Organic Series , ponieważ jest ona idealnym rozwiązaniem dla nowoczesnego salonu kosmetycznego."

Like us on Facebook

If you have any questions about our products, please email us on Facebook.

LIKE US

Fin your studio

See the full list of salons in which you can make Organic Series treatments.

SHOW BEAUTY STUDIOS

Get a discount of 20 zł!

Subscribe to our newsletter to receive 20 zł discount on the first purchases!

Organic Series in the World

USA | CANADA | GERMANY | UK | IRLEAND | SWEDEN | NETHERLAND | FRANCE | DUBAI | UKRAINE | AUSTRIA | SWITZERLAND