x
Świąteczne Zestawy
dostępne jeszcze przez
  • dni
  • godzin
  • minut
  • sekund

Sklep

#ZdrowszePiękno zaczyna się tutaj. Wybierz produkty zgodnie z potrzebami swojej skóry i ciesz się codzienną organiczną pielęgnacją.

Więcej za mniej!

+ Kup 1 produkt z oferty promocyjnej SUMMER SALE i  otrzymaj 20% rabatu, 
+ Kupując 2 produkty otrzymasz 25% na oba produkty.
+ Kupując 3 i więcej produktów otrzymasz aż 30% na każdy z nich!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

W przeciwieństwie do kremu, który nabłyszcza – musy do ciała Organic Series posiadają bardziej stałą konsystencję, dając matowe wykończenie na skórze. Wchłaniają się szybko, nie kleją i skóra jest nawilżona, gładka w dotyku. Musy do ciała skutecznie regenerują skórę, wspomagają walkę z cellulitem oraz nadmierną ilością tkanki tłuszczowej. Posiadają delikatnie cytrusowe zapachy, które pobudzają zmysły, odprężają oraz relaksują.

Jaki mus do ciała wybrać, mus do ciała nawilżający, mus do ciała wyszczulający, czy mus do ciała ujędrniający?

Zazwyczaj kiedy poszukujemy codziennego produktu do pielęgnacji ciała, chcemy aby zadziałał on na wiele różnych problemów skórnych. Chcemy, aby produkt odpowiednio nawilżał i regenerował skórę, ujędrniał ją, wspomagał redukcję celulitu i stymulował do produkcji kolagenu. Z myślą o Was został stworzony produkt wielofunkcyjny- Mus do ciała 3in1 Organic Series, który posiada szerokie zastosowanie i zaspokoi każde potrzeby skóry ciała.

Jak stosować musy do ciała?

Musy do ciała można stosować na wiele sposób.
1. Najbardziej zalecane jest aplikowanie musu do ciała po każdorazowej kąpieli, w ten sposób skóra codziennie będzie wygłądzona, nawilżana oraz stymulowana,
2. Można aplikować musy do ciała jako wykończenie domowego rytuału SPA,
3. Można stosować musy do ciała wyłącznie do pielęgnacji dłoni oraz stóp,
4.  Można stosować musy do ciała w połączeniu z podgrzewanymi rękawicami, skarpetami i/lub kocem elektrycznym. W ten sposób wytworzone ciepło wspomaga  wchłanianie się substancji aktywnych w głąb naskórka i wydłużana jest trwałość nawilżenia.

filtry
Twarz
Ciało
Cera
Pojemność