x
Wiosenna Promocja
trwa jeszcze przez
  • dni
  • godzin
  • minut
  • sekund
Szukaj
Close this search box.

Sklep

#ZdrowszePiękno zaczyna się tutaj. Wybierz produkty zgodnie z potrzebami swojej skóry i ciesz się codzienną organiczną pielęgnacją.

Więcej za mniej!

+ Kup 1 produkt z oferty promocyjnej SUMMER SALE i  otrzymaj 20% rabatu, 
+ Kupując 2 produkty otrzymasz 25% na oba produkty.
+ Kupując 3 i więcej produktów otrzymasz aż 30% na każdy z nich!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Kluczem do skutecznej pielęgnacji jest przede wszystkim poprawa wchłanialności wszystkiego co nałożysz na twarz. Dlatego warto wprowadzić do codziennej pielęgnacji Mikronizowany booster. Jest to specjalnie deklastrowana woda, który znacząco poprawia wchłanialność oraz wzmocnia działanie składników aktywnych z zastosowanego wcześniej serum. Dodatkowo boostery wzbogacone są o srebro lub złoto, a dlaczego jest to tak ważne przeczytasz w opisach tych produktów.

Co to jest booster?

Booster to nowoczesna forma kosmetyku, pozwala on na zwiększenie efektywności wchłanialności substancji aktywnych w głębsze partie naskórka. Po dokładnym oczyszczeniu skóry aplikujemy booster do twarzy, nakładamy wybrane serum do twarzy, jeszcze raz spryskujemy twarz boosterem i delikatnie masujemy skórę. Booster do twarzy sprawi, że składniki zawarte w serum dotrą głębiej i uzyskamy szybsze i lepsze efekty. Jeśli masz tłustą lub mieszaną cerę wybierz booster z jonami srebra. Jeśli twoja skóra jest sucha i dojrzała wybierz booster z jonami złota.

Jak używać booster do twarzy?

Booster do twarzy najlepiej używać każdego dnia wieczorem podczas kuracji z serum. Wykonaj nastepujące czynności: 1. Dokładnie oczyść skórę, 2. Stonizuj skórę odpowiednim do twojej cery tonikiem, 3. Spryskaj skórę boosterem, 4. Nanieś na twarz serum lub ampułkę 5. spryskaj jeszcze raz boosterem i wmasuj aż do wchłonięcia, 6. Nałóż odpowiedni do twojej cery krem.

Czy booster jest kosmetykiem domowym?

Booster do twarzy jest zarówno kosmetykiem domowym, jak i gabinetowym. Booster to idealny wzmacniacz przenikania składników aktywnych, zawartych w serum lub ampułce, w głębsze partie naskórka. Booster pozwala na uzyskanie jak najlepszych efektów kuracji w szybkim czasie.

Czy booster można stosować w ciąży?

Booster do twarzy można stosować u kobiet ciężarnych oraz w okresie laktacji. Booster nie zastąpi urządzeń kosmetycznych, ale wspomoże przenikanie substancji aktywnych w głębsze partie naskórka. Dzięki temu, problemy skórne będą szybciej i dokładniej niwelowane. Booster do twarzy można używać całorocznie i niezależnie od problemu skóry.

Czy booster zastąpi tonik?

Booster do twarzy nie zastępuje toniku. Jest to produkt o zupełnie innym przeznaczeniu. Tonik przywraca naturalne pH skórze po jej czyszczeniu, a booster wtłacza substancje aktywne z kolejnych kroków pielęgnacji skóry. Dodatkowo booster z jonami srebra działa antybakteryjnie, odkażająco, przeciwgrzybiczo oraz niweluje stany zapalne oraz wspomaga leczenie trądziku. Natomiast booster z jonami złota wraca skutki starzenia, poprawia elastyczność i jędrność skóry.

filtry
Twarz
Ciało
Cera
Pojemność