x
Wiosenna Promocja
trwa jeszcze przez
  • dni
  • godzin
  • minut
  • sekund

Sklep dla klientów detalicznych

Szukaj
Close this search box.

Załóż konto na naszej stronie i odbierz prezent: 50% zniżki na pierwsze zakupy

Wybierając Organic Series podejmujesz dobre decyzje!

UŻYWAJĄC KOSMETYKÓW Organic Series WSPIERASZ WSPÓLNĄ IDEĘ BEZPIECZNEJ I ŚWIADOMEJ PIELĘGNACJI #zdrowszepiękno

#ZdrowszePiękno to kosmetyka, która nie idzie na kompromisy i takie produkty chcemy dostarczać naszym klientom. Dlatego wybieramy sprawdzone formuły, unikamy wątpliwych lub potencjalnie niebezpiecznych składników, korzystamy z innowacyjnych technologii, a przy tym zwracamy uwagę na kwestie ekologiczne i środowiskowe, które są głównymi filarami naszej marki. Dzięki temu Organic Series to niezwykle skuteczna, zdrowa, ale i przyjemna pielęgnacja.

działanie produktów potwierdziły testy laboratoryjne

Czego możesz być pewna wybierając dermokosmetyki Organic Series?

Sprawdź, co oznaczają symbole na naszych opakowaniach i przekonaj się, że Organic Series to marka właśnie dla Ciebie!

Produkt wegański

Wyznaczając nowe standardy w kosmetyce profesjonalnej świadomie rezygnujemy ze składników pochodzenia zwierzęcego, w każdym możliwym przypadku*. Wyznajemy zasadę piękno bez okrucieństwa, dlatego nasze kosmetyki nie są testowane na zwierzętach, a co za tym idzie, produkty spełniają najsurowsze normy.

*na 76 produktów tylko 5 nie jest w pełni wegańskich przez zawartość jednego ze składników pochodzenia zwierzęcego: kwas laktobionowy lub wosk pszczeli.

Naturalna formuła

Ponad 98% składników aktywnych w naszych kosmetykach jest pochodzenia organicznego. Nie znajdziesz w nich: parabenów, sztucznych barwników, substancji zapachowych, olejów mineralnych, PEG‑ów, parafiny, składników zawierających GMO, syntetycznych olejów silikonowych oraz minerałów drażniących skórę.

Badania laboratoryjne

Produkty oznaczone tym znakiem zostały przebadane przez niezależne laboratoria. Oznacza to, że skuteczność preparatów potwierdziły badania kliniczne, dzięki czemu możesz być pewna spektakularnych rezultatów! Dążymy również do tego, aby wkrótce wszystkie nasze produkty były potwierdzone tymi badaniami.

Airless system

Stosowany przez nas system próżniowy Airless chroni zawartość przed utlenianiem i szkodliwymi przemianami chemicznymi. Dzięki temu ograniczyliśmy ilość zbędnych substancji do minimum. To tak, jakbyś nigdy nie otwierała swojego kosmetyku, a także masz pewność, że zawsze zużyjesz go do samego końca.

Lamelarna struktura kremów forte

Unikatowa, lamelarna budowa naśladuje strukturę skóry, a innowacyjna formuła hydrolizowanych glikozaminoglikanów zapewnia intensywną penetrację obecnych w preparacie składników aktywnych. To dlatego kremy forte są tak lekkie, idealnie się wchłaniają i odżywiają skórę.

Wysoka koncentracja składników aktywnych

W kosmetykach Organic Series znajdziesz nawet do 17 składników aktywnych w jednym kremie! Skład kosmetyków został tak dobrany, aby poszczególne komponenty wpływały na siebie nawzajem i zapewniały długotrwałe rezultaty. Ilość składników aktywnych wynosi aż 35%‑68% dlatego masz pewność, że używając produktów z tym znakiem otrzymasz rewelacyjne efekty.

Ekologiczne opakowania

Ciągle zmieniamy się na lepsze i dokładamy wszelkich starań, aby nasze działania miały na uwadze kwestie środowiskowe, dlatego korzystamy z różnych innowacyjnych rozwiązań. Opakowania naszych produktów podlegają recyklingowi lub też z niego pochodzą, nie zawierają BPA, energia potrzebna do ich produkcji pochodzi z odnawialnych źródeł, a podczas ich produkcji pochłaniany jest dwutlenek węgla z atmosfery. Opakowania posiadają certyfikaty jakości – w tym opakowania airless ECO CERT, a tuby powstające z trzciny cukrowej mają status “I’m green”.

Masz pytania o pielęgnację?

UMÓW SIĘ NA KONSULTACJE ON-LINE
Agata
KOSMETOLOG ORGANIC SERIES

Inspirowane i stworzone przez profesjonalistów

Dermokosmetyki Organic Series to wynik wielu lat pracy na rynku profesjonalnej pielęgnacji dla klinik i gabinetów kosmetycznych w Polsce i na świecie.
0
produktów znajduje się w ofercie Organic Series
0
składników aktywnych wykorzystujemy do produkcji Organic Series
0
to średni procent składników aktywnych w produktach
0
badań potwierdza działanie naszych produktów oraz składników aktywnych
0
klinik i gabinetów beauty oferuje organiczne zabiegi i produkty Organic Series
0
w tylu krajach na całym świecie jest już dostępne Organic Series
nasza misja

Dołącz do Rewolucji Zdrowszego Piękna!​

Używając kosmetyków Organic Series wspierasz wspólną ideę bezpiecznej i świadomej pielęgnacji

#ZdrowszePiękno to kosmetyka, która nie idzie na kompromisy i takie produkty chcemy dostarczać naszym klientom. Dlatego wybieramy sprawdzone formuły, unikamy wątpliwych lub potencjalnie niebezpiecznych składników, korzystamy z innowacyjnych technologii, oferując tym samym niezwykle skuteczną, ale i przyjemną pielęgnację.

Załóż konto na naszej stronie i odbierz prezent: 50% zniżki na pierwsze zakupy

#zdrowszepiękno na co dzień

Klub przyjaciół Organic Series

Zdrowa pielęgnacja to nasza misja i chcemy się nią dzielić. Dlatego zapraszamy Cię do klubu, w którym wszystkie produkty Organic Series kupisz w niższych wyjątkowych cenach i wspólnie będziemy promować zdrowsze piękno na co dzień. Wystarczą tylko dwa kroki.

Jak dołączyć do klubu?

1. zarejestruj się

Kliknij w moje konto/szczegóły konta. Wypełnij wszystkie dane i załóż konto, odbierając 50% zniżki na pierwsze zakupy.

2. poleć Organic Series

Poleć swoim znajomym nasz sklep online www.organicseries.pl, aby również założyli w nim konto. Gdy przynajmniej jedna osoba zrobi to powołując się na Twoje imię i nazwisko (podczas zakładania konta jest odpowiednia rubryka na polecenia), otrzymasz status klienta VIP na zawsze i dołączysz do naszego klubu przyjaciół. 

O statusie VIP poinformujemy Cię telefonicznie, smsm lub mailowo. 

Podajcie dalej

To samo mogą zrobić również Twoi znajomi, zapraszając kolejne osoby, a wtedy ceny zmienią się również dla nich 😉

Organic Series na świecie

Bądźmy zawsze w kontakcie