Jak miło, że tu jesteś!

Z radością witamy Cię w naszym
świecie organicznej pielęgnacji


To miejsce, gdzie dzielimy się wiedzą i kosmetykami stworzonymi z potrzeby… aby używać produktów o w pełni znanym nam składzie, naprawdę wysokich stężeniach – bez względu na koszt oraz sprawdzonej skuteczności całych formuł – co robimy codziennie w ogromnej liczbie gabinetów kosmetologicznych w Polsce i na całym świecie.

Jak miło, że tu jesteś!

Z radością witamy Cię w naszym
świecie organicznej pielęgnacji


To miejsce, gdzie dzielimy się wiedzą i kosmetykami stworzonymi z potrzeby… aby używać produktów o w pełni znanym nam składzie, naprawdę wysokich stężeniach – bez względu na koszt oraz sprawdzonej skuteczności całych formuł – co robimy codziennie w ogromnej liczbie gabinetów kosmetologicznych w Polsce i na całym świecie.

bez zbędnych ozdobników, za to ze sprawdzonymi rozwiązaniami i wysoką jakością – zgodnie z ideą #ZdrowszePiękno

Czego możesz być pewna/y wybierając
dermokosmetyki Organic Series?

każdy produkt został
dokładnie zaprojektowany

Tworząc dermokosmetyki Organic Series wykorzystaliśmy najnowsze osiągnięcia technologii łącząc je z dobroczynnym działaniem naturalnych składników. Nie tworzymy kosmetyków kierując się modą, ale potrzebami i problemami skórnymi, z jakimi na co dzień spotykają się nasi kosmetolodzy.

WSPIERAmy WSPÓLNĄ IDEĘ BEZPIECZNEJ I ŚWIADOMEJ PIELĘGNACJI

#ZdrowszePiękno to kosmetyka, która nie idzie na kompromisy i takie produkty chcemy dostarczać naszym klientom. Dlatego wybieramy sprawdzone formuły, unikamy wątpliwych lub potencjalnie niebezpiecznych składników, korzystamy z innowacyjnych technologii, oferując tym samym niezwykle skuteczną, ale i przyjemną pielęgnację.

Sprawdź, co oznaczają symbole na naszych opakowaniach i przekonaj się, że Organic Series to marka właśnie dla Ciebie!
NATURALNA FORMUŁA
Ponad 98% składników aktywnych w naszych kosmetykach jest pochodzenia organicznego. Nie znajdziesz w nich: parabenów, sztucznych barwników, substancji zapachowych, olejów mineralnych, PEG‑ów, parafiny, składników zawierających GMO, syntetycznych olejów silikonowych oraz minerałów drażniących skórę.
WYSOKA KONCENTRACJA SKŁADNIKÓW AKTYWNYCH
W kosmetykach Organic Series znajdziesz nawet do 17 składników aktywnych w jednym kremie! Skład kosmetyków został tak dobrany, aby poszczególne komponenty wpływały na siebie nawzajem i zapewniały długotrwałe rezultaty. Ilość składników aktywnych wynosi aż 35%‑68% dlatego masz pewność, że używając produktów z tym znakiem otrzymasz rewelacyjne efekty.
BADANIA LABORATORYJNE
Produkty oznaczone tym znakiem zostały przebadane przez niezależne laboratoria. Oznacza to, że skuteczność preparatów potwierdziły badania kliniczne, dzięki czemu możesz być pewna spektakularnych rezultatów! Dążymy również do tego, aby wkrótce wszystkie nasze produkty były potwierdzone tymi badaniami
AIRLESS SYSTEM
Stosowany przez nas system próżniowy Airless chroni zawartość przed utlenianiem i szkodliwymi przemianami chemicznymi. Dzięki temu ograniczyliśmy ilość zbędnych substancji do minimum. To tak, jakbyś nigdy nie otwierała swojego kosmetyku, a także masz pewność, że zawsze zużyjesz go do samego końca.
LAMELARNA STRUKTURA KREMÓW FORTE
Unikatowa, lamelarna budowa naśladuje strukturę skóry, a innowacyjna formuła hydrolizowanych glikozaminoglikanów zapewnia intensywną penetrację obecnych w preparacie składników aktywnych. To dlatego kremy forte są tak lekkie, idealnie się wchłaniają i odżywiają skórę
BAZA HYDROLATOWA
Aby ograniczyć zawartość wody w naszych formułach, produkty w znacznym stopniu bazują na dobroczynnych hydrolatach o pH zbliżonym do naturalnego odczynu skóry. Wykorzystujemy wspaniałe właściwości hydrolatów z róży, rozmarynu, lawendy, oczaru wirginijskiego, chabru oraz neroli.
HYDROŻELOWA FORMUŁA SERUM
Serum posiada lekką hydrożelową formułę, która łatwo się wchłania. Wiąże składniki aktywne, które nie ulegają szybkiemu odparowywaniu, dzięki czemu mają wydłużony czas działania. Dodatkowo żelowa formuła zapewnia dobrą współprace z różnymi sprzętami kosmetycznymi, pomagającymi zwiększać wchłanialność kosmetyków
PRODUKTY WEGAŃSKIE
Wyznaczając nowe standardy w kosmetyce profesjonalnej świadomie rezygnujemy ze składników pochodzenia zwierzęcego, w każdym możliwym przypadku*. Wyznajemy zasadę piękno bez okrucieństwa, dlatego nasze kosmetyki nie są testowane na zwierzętach, a co za tym idzie, produkty spełniają najsurowsze normy.

*na 76 produktów tylko 5 nie jest w pełni wegańskich przez zawartość jednego ze składników pochodzenia zwierzęcego: kwas laktobionowy lub wosk pszczeli.

EKOLOGICZNE OPAKOWANIA
Ciągle zmieniamy się na lepsze i dokładamy wszelkich starań, aby nasze działania miały na uwadze kwestie środowiskowe, dlatego korzystamy z różnych innowacyjnych rozwiązań. Opakowania naszych produktów podlegają recyklingowi lub też z niego pochodzą, nie zawierają BPA, energia potrzebna do ich produkcji pochodzi z odnawialnych źródeł, a podczas ich produkcji pochłaniany jest dwutlenek węgla z atmosfery. Opakowania posiadają certyfikaty jakości – w tym opakowania airless ECO CERT, a tuby powstające z trzciny cukrowej mają status “I’m green”

Pielęgnacja skóry oparta na doświadczeniu
i zaawansowanej organicznej formule

Dermokosmetyki Organic Series to wynik wielu lat pracy na rynku profesjonalnej
pielęgnacji dla klinik i gabinetów kosmetycznych w Polsce i na świecie.

produktów znajduje się
w ofercie Organic Series
składników aktywnych wykorzystujemy do produkcji Organic Series
to średni poziom składników aktywnych w formule
badań potwierdza działanie naszych produktów oraz składników aktywnych
klinik i gabinetów beauty oferuje organiczne zabiegi i produkty Organic Series
w tylu krajach na całym świecie jest już dostępne Organic Series

Dołącz do Rewolucji
Zdrowszego Piękna!​​

UŻYWAJĄC KOSMETYKÓW ORGANIC SERIES WSPIERASZ WSPÓLNĄ IDEĘ BEZPIECZNEJ I ŚWIADOMEJ PIELĘGNACJI

elżbieta drzazga

założycielka
marki

Stworzenie marki Organic Series to spełnienie nie tylko moich marzeń, ale również zaspokojenie potrzeb mojej wysoko wrażliwej skóry. Pracując dla salonów kosmetycznych miałam do czynienia z ogromną ilością marek, ale żadne nie spełniały moich oczekiwań – nie potrafiłam z czystym sumieniem wprowadzać je do salonów. Tak więc Organic Series powstała dla mnie – prywatnie i biznesowo… dzięki mojemu doświadczeniu i grupie wspaniałych fachowców udało się stworzyć markę, w którą wierzę i za którą ręczę!

To niesamowite jak wiele kobiet (i nie tylko), podobnie jak ja, szukało bez powodzenia kosmetyków, które będą dbały o ich skórę bez całej marketingowej otoczki – tak, aby żadna z nas nie poczuła się oszukana. Dlatego kosmetyki Organic Series od samego początku bazują na wysokich stężeniach, czystych składach i realnym działaniu – i to mogę Ci obiecać…

Organic Series na świecie